Seznam vystavovatelů 2018

Na festivalu jste v sobotu 22.9.2018 potkali: 

Můj první zápisník

Kniha je kombinací zápisníku a učebnice a je určena pro děti od 3 do 6 let.Více než 80 činností spojených s přírodou, počítáním, kreslením, grafomotorikou, poznáním rostlin, příběhů básniček, objevování světa fyziky, jóga, recepty a další inspirace..

  • 168 barevných stran, formát A4, pevné desky
  • obsahuje 5 stran k vystřihnutí
  • 10 stran pro tvorbu dětského herbáře

Web: www.muj1zapisnik.cz

V rámci programu festivalu přednáška vystavovatele na téma: Hrajeme si venku zdarma.


Utukutu

Utukutu je rodinná firma. Pracujeme s nejlepšími přírodními materiály, které měníme v hračky a pohybové pomůcky pro děti i dospělé. Utukutu milují děti i dospělí, protože je to neomezený zdroj zábavy a dobrodružství. Spojuje pohyb s hrou. Je to ladnost, jednoduchost a sametový dotek dřeva.Originální kresba dřeva dělá z každého produktu unikát. Váš byt rozzáří a doladí k dokonalosti.

Web:  www.utukutu.cz


Xyloba

Hudební kuličkové dráhy Xyloba, voskové bločky a akvarelové barvy Stockmar, hudební nástroje Fuzeau.

Web: www.jiskracz.cz


AAA ŠKOLÁK

E-shop s edukativními hrami pro předškoláky i školáky, podpora výuky jazyků.

 

Web: www.aaa-skolak.cz


Herlitz spol. s.r.o

Psací pomůcky Pelikan griffix®

Čtyřstupňový sytém v Německu vyrobených psacích pomůcek griffix® je první produkt na trhu psacích pomůcek, který dětem rozvíjí jemnou motoriku a připraví je na psaní už v předškolním věku. Pojí se v něm čtyři pomůcky, které tvoří promyšlený systém: voskové barvy, tužka, inkoustové a plnící pero. Učiteli a vědci navržený ergonomický design podporuje správný úchop, čím pomáhá přirozenému a uvolněnému psaní a  malování v každém věku dítěte. Všechny pomůcky jsou tak dokonale přizpůsobené pokroku dítěte. Griffix® vede dítě k správnému úchopu hned od začátku, díte si nemusí zvykat na nový způsob, jak pero držet. Smajlík na konci pera mu vždy ukáže, jestli pero drží správně.

Web: https://ucimesapisat.sk/


Citerka

Citerka – MgA. Kamila Zenklová. Citerka je hudební nástroj vhodný pro děti již od 4 let. Není nutné znát noty nebo jinou hudební teorii.

 

 

Web: www.citerka.cz


Zábavné učení The Brainy Band Česko

Zábavné učení pro děti z oblasti matematiky a logického myšlení.

 

Web: www.thebrainyband.cz

 


DomDom

Jsme malá řemeslná dílna, která navazuje na dlouholetou rodinnou tradici návrhů a výroby ze dřeva. Dnes vyvíjíme a pod obchodní značkou DomDom nabízíme hlavně dřevěné hračky, didaktické pomůcky, kreativní sady, dekorativní předměty, suvenýry, …

Převaha výrobků má náš originální design. Mnohé z nich jsou navrženy tak, abyste si je mohli – spolu se svými dětmi – vymalovat a dotvořit. Odtud naše heslo: „Domaluj si doma!“.

Web: https://www.domdom.cz/


WoodFormers

Malá rodinná firma vyrábějící v podhradí Karlštejna originální dřevěné stavebnice s druky, pro holky i kluky, které jsou unikátní svojí variabilitou a rychlostí sestavení. Dřevo je sušené bukové a jen mechanicky opracované, bez laků, vosků.

Web: https://woodformers.toys/


Mimijo

Mimijo – mladá a svěží značka, která si na českém trhu za krátkou dobu získala velkou oblíbenost kvůli svým praktickým a stylovým výrobkům. V nabídce najdete: kojící korále, klipy na dudlík, kousátka, chrastítka a kousátka 2v1, řetězy na kočárek nebo postýlku.

Web: http://www.mimijo.cz

V rámci programu festivalu přednáška na téma:Kousátko nebo chrastítko? A co takhle obojí? Přednáška je zdarma v ceně dospělé vstupenky.


KLARIS-SHOP

Věříme, že učení formou zábavy je tou nejlepší cestou, jak poznávat svět a vzdělávat své děti. Proto nabízíme originální a prověřené hračky od výrobců, kteří dbají na kvalitu a promyšlené provedení svých výrobků. Můžete se těšit na různé hlavolamy, edukační dřevěné hračky, stavebnice a společenské hry.

Web: www.klaris-shop.cz


Mandala Montessori

Kvalitní ekologické a kreativní dřevěné hračky a Montessori pomůcky.

 

 

 

Web: www.mandala-montessori.eu


Obrázková škola – Oskola s.r.o

Zalaminované didaktické kartičky pro děti od dvou let. V nabídce najdete výukové materiály pro předškoláky, na český jazyk, matematiku i angličtinu a dále logopedické kartičky, denní a týdenní režimy a úkoly na suchý zip. Nabízíme také dřevěné desky s kolíčky a barevnými gumičkami zvané GeoBoards a k nim nejrůznější úkoly.

 

Web: www.obrazkova-skola.cz

V rámci programu festivalu přednáška vystavovatele zdarma.


nazornamatematika.eu

Zajímá se váš předškolák o čísla? Chcete mu hravou a názornou formou pomoci poznávat desítkovou soustavu? Nebo váš školák potřebuje názornější výuku? Tápe v matematice? Nejde mu sčítání, odčítání, násobení nebo dělení?

Názorná matematika je projekt inspirovaný Montessori pedagogikou, který předškolákům otevře svět čísel a školákům usnadní chápání matematických operací. Výukovou pomůcku dětem vyrobíte z velkých zažehlovacích korálků. A děti se do přípravy určitě rády zapojí. Kromě správných korálků nabídneme knížečky, kartičky a vše co k názorné matematice budete potřebovat.

Web: www.nazornamatematika.eu

V rámci programu festivalu přednáška vystavovatele zdarma.


Pytlíkovky

Aneb Erikovy hračky z pytlíku.

Každý pytlík skrývá malou radost – předmět nebo aktivitu, která stimuluje psychomotorický vývoj dítěte. Designový pytlík je praktický na cestování, a také na doma, kde zaručí, že se vám drobnosti, které k sobě patří, nerozutečou. Existuje několik variant pytlíků pro hrátky nejmenších Eričků i o něco málo větších Eriků.

Web: www.pytlikovky.cz


Pohádka nás naučí

Plstěné magnetické obrázky a výuková sada aktivit pro děti 2 – 12 let ve dvou jazycích.

 

Web: www.sylviad.cz

V rámci programu festivalu přednáška vystavovatele na téma: Pohádka nás naučí pro rodiče zdarma.


Adventní kalendáře

Oskola si pro vás letos připravila novinku, která bude mít na festivalu svůj vlastní stánek. Naše adventní kalendáře jsou smysluplnou zábavou, která dětem zkrátí čekání na Vánoce.

Dostanete sadu 24 úkolů zaměřených podle věku. Můžete si vybrat ze tří balení:

 

  • pro děti od 2 do 4 let,
  • od 4 do 6 let a
  • od 6 do 8 let.

S našimi kalendáři se zabaví předškoláci i školáci.