Přednášky

Přednášky jsou pro všechny dospělé návštěvníky festivalu zdarma, v rámci vstupenky na festival.

Stačí si jen vybrat přednáškové téma, které vás zajímá a být v uvedený čas před přednáškovou místností, vše bude na festivalu označeno.

O vaše děti se v průběhu přednášek postará zkušený tým asistentů, a to v dětském koutku, kde si děti vyzkouší hračky od našich vystavovatelů, nebo v tvořivé dílně, kde si vyrobí smysluplnou hračku.

Vstupenky na  všechny části výstavy můžete zakoupit v předprodeji tady.

Seznam přednášek a informace o přednáškách aktualizujeme…

Přednáška 1

10:00

10:30

Pohádka nás naučí pro rodiče

Přednáška zaměřená na učitele angličtiny v MŠ a na 1.st. ZŠ a na aktivní rodiče. Dozvíte se, jak zábavnou formou vydolovat maximum z rozprávkových příběhů, které všichni dobře známe. Součástí přednášky bude zážitkový miniseminář.

Přednáška 2

10:30 – 11:00

 Názorná matematika

Zajímá se váš předškolák o čísla? A nebo se váš školák v číslech špatně orientuje? Přijďte se seznámit s pomůckou, která umožní všem dětem představit si čísla. Pojďme názorně počítat, sčítat, odčítat, násobit a dělit až do 1000 a nebo i více.

Přednáška 3

11:00 – 11:30

Oskola

Pomůcky firmy Oskola jsou na trhu už více než sedm let. Přijďte se seznámit s obsáhlou nabídkou a dozvědět se, jak firma funguje.

Přednáška 4

11:30 – 12:00

Můj první zápisník – Hrajeme si venku

Proč být venku? Co nám přináší být venku?

Co nás může příroda naučit? Co je můj 1. zápisník?

Přednáška 5

14:00 – 14:30

Kousátko nebo chrastítko? A co takhle obojí?

Hračka, která miminku pomůže hned dvakrát. Umí zmírnit napětí v oblasti čelistí při prořezávání prvních zoubků nebo uklidnit děťátko a naučit jej vnímat okolní podněty. Silikonová kousátka doplněná neošetřeným bukovým dřevem potěší nejen svým vzhledem, ale především funkčností. Vyrobeno s láskou.

Přednáška 6

15:00 – 16:00

Školní zralost

Co má vaše dítě umět, než půjde do školy? A co dělat pro to, aby vaše dítě bylo do školy připravené? Čekají na vás praktické ukázky.
Po přednášce můžete zůstat a s dětskou psycholožkou konzultovat a vyzkoušet školní zralost vašeho dítěte.

Změna programu vyhrazena.